پرتال خبری، آموزشی و فروشگاهی مجموعه داران ایرانی

چگونگی اشتراک تمبر و شرایط اشتراک آن در این سایت به شرح زیر است:

همانطور که در زیر مشاهده می کنید امکان اشتراک در پنج عنوان مختلف وجود دارد. برای اشترک در هر بخش روی باکس مربوطه کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. اشتراک در هر بخش بنا به نیاز شما اختیاری است. در پایان ورود اطلاعات در هر قسمت شما به بخش پرداخت آنلاین هدایت شده و بایستی مبلغ 50 هزار تومان جهت ودیعه امانی اشتراک پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که این مبلغ نزد ما امانی بوده و جهت اطمینان از حقیقی بودن درخواست اشتراک شما دریافت می شود و هر زمان که شما تمایل به ادامه اشتراک نداشتید وجه فوق عینا به شما عودت داده خواهد شد.

یادآوری: حداکثر میزان ثبت اشتراک تمبر برای هر نفر 5 سری (یک بلوک چهارتایی بعلاوه یک تک سری) از هر انتشار می باشد. بدیهی است به ثبت اشتراک های بیش از این میزان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه: چند سالی است که شرکت ملی پست دیگر تمبر جاری چاپ نمی کند بنابراین لطفا از اشتراک در این بخش خوداری نمایید.

پس از تکمیل مراحل ثبت اشتراک، شما به کانال تلگرامی مشترکین تمبر اضافه خواهید شد. اطلاعات و تصاویر تمبرهای جدید پس از چاپ و توزیع در این کانال به اشتراک گذاشته خواهند شد و بعد از آن شما به نسبت تعداد تمبرهای اشتراکی خود وجه مبلغ اسمی روی هر سری تمبر بعلاوه ارزش افزوده 9 درصد آن را به حساب ما منظور خواهید کرد تا تمبر مربوطه برای شما نگهداری شود. هر زمان که اطلاع دهید تمبرهای شما پس از اخذ هزینه بسته بندی و ارسال به نشانی شما ارسال خواهند شد. البته در صورت تمایل می توانید تمبرهای خود را حضوری تحویل بگیرید که در این صورت نیاز به پرداخت هزینه بسته بندی و ارسال نخواهید بود.

درصورت تمایل به اشتراک پاکت نخستین روز انتشار و مگزیموم کارت، اقلام فوق با 20 درصد تخفیف نسبت به قیمت اراِئه شده در سایت در اختیار شما قرار خواهند گرفت.


انتخاب محصول

مشخصات فردی

تعداد

مبلغ قابل پرداخت 500,000 ریال+