پرتال خبری، آموزشی و فروشگاهی مجموعه داران ایرانی

Blog

سکه و جمع آوری آن

شیوه ی جمع آوری مجموعه سکه

سکه ها فرهنگ و زمان تولید آنها را منعکس می کنند و سکه های آمریکایی داستان آمریکا را به گونه ای روایت می کنند که هیچ مصنوع دیگری نمی تواند. چرا؟ زیرا از ابتدای ملت تاکنون مورد استفاده قرار گرفته اند. رهروان و طراحان روند – بنجامین فرانکلین ، رابرت ای لی ، تدی روزولت ، مرلین مونرو – شما ، والدین و مادربزرگ هایتان همه از سکه استفاده کرده اید. وقتی یکی را در دست خود دارید ، پیوند ملموسی به گذشته دارید.

شما می توانید با یک سنت   به جنگ های استعماری ، جنگ داخلی با یک قطعه دو سانتیمتری یا ابتدای درگیر شدن آمریکا در جنگ جهانی اول با   ای دایم بازگردید. هر سکه ایالات متحده میراث ماندگار از گذشته ملت ما است!

برای کلکسیون خود برنامه داشته باشید

وقتی بسیاری از مجموعه دارها شروع می کنند ، ممکن است بخواهند همه چیز را جمع کنند ، زیرا انواع مختلف سکه آنها را مجذوب خود می کند. اما ، پس از کسب دانش و تجربه بیشتر ، آنها معمولاً دریافتند که داشتن یک برنامه و تمرکز برای آنچه می خواهند جمع کنند خوب است. اگرچه روشهای مختلفی وجود دارد (صفحات ۸ و ۹ چند مورد را ذکر می کند) ، اما ساختن یک مجموعه کامل تاریخ و ضرابخانه (مانند سنتهای لینکلن) به عنوان بسیاری از دستاوردهای نهایی در نظر گرفته می شود. پس از انتظار برای پر کردن فضای بعدی آلبوم خود ، با یافتن آن سکه ، رضایت مفتخرانه ای را تجربه خواهید کرد(جمع آوری کلکسیون پول و سکه).

پست های اخیر

+